Fotostena na svadbu? 10 najlepších fotostien na svadbu 2024

Fotostena na svadbu? Tu je 10 fotostien, ktoré budú vaši hostia milovať.

Svadobná fotostena udáva tón svadobného fotokútika. Je dôležité vybrať pozadie, ktoré najlepšie zodpovedá motívu a atmosfére svadby, aby sa fotografie stali skutočne jedinečnými.

Bez ohľadu na to po akej fotostene túžite, ponuka od Fotokútik.sk naplní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Či už sú to trblietavé flitrové pozadia, jednofarebné elegantné kúsky, vintage motívy alebo 3D krušpán dozdobený o umelé kvety, či iniciály mladomanželov, môžete sa na nás spoľahnúť.

Toto sú najlepšie svadobné fotosteny od fotokutik.sk pre rok 2024.

1. GOLDEN BOKEH

Jemný zlatý rozostrený efekt, ktorý dodá vašim fotografiám luxusný vzhľad. Mladomanželia aj svadobný hostia na fotkách perfektne vyniknú.

2. FLORAL LOVE BOXWOOD

Táto 3D fotostena je vytvorená z umelého krušpánu. Dozdobená je krásnymi kvetmi a listami, ktoré pridajú fotografiám romantický nádych.

3. CHAMPAGNE

Táto flitrová fotostena patrí už niekoľko rokov k tým najobľúbenejším pozadiam, ktoré si naši zákazníci vyberajú k prenájmu fotokútika. Ideálna voľba pre všetkých, ktorý chcú zachytiť svadobnú atmosféru plnú radosti a osláv.

4. SMOOTHIE PINK

V jednodouchosti je krása a táto jednofarebná ružová fotostena je toho dôkazom. Jemný odtieň ružovej dodá fotografiám nežný nádych.

5. MARBLE

Fotostena s motívom mramoru je ideálna pre všetkých, ktorý majú radi elegantný a sofistikovaný vzhľad.

6. VINTAGE

Vintage svadba? Jemný retro motív tejto fotosteny poteší milovníkov rustikálnej elegancie.

7. CHERRY BLOSSOM

Táto fotostena s maľovaným motívom japonských čerešňových kvetov pridá fotografiám romantický nádych.

8. SATIN RIBBONS

Fotostena Satin ribbons vytvorená zo saténových stužiek je zaujímavá svojim jedinečným vzhľadom a aj preto sme túto fotostenu zaradili do výberu pre rok 2023. Jemné a elegantné pastelové tóny stužiek dotvoria atmosféru vášho svadobného fotokútika od Fotokútik.sk.

9. CHAMPIE

Fotostena Champie dodá fotokútiku na vašej svadbe čaro a noblesu.

10. EMERALD VELVET

Emerald velvet – smaragdový zamat, elegantná fotostena dodá fotografiám hlboký a výrazný odtieň.

Všetky tieto fotosteny sú skvelými voľbami pre fotokútik na svadbe. Fotosteny prenajímame iba v kombinácii s prenájmom fotokútika

Aká je aktuálna cena za fotokútik na svadbu, vrátane obsluhy, neobmedzenej tlače fotiek a fotosteny podľa Vášho výberu? Aktuálny cenník nájdete našej svadobnej podstránke.