Fotokútik na Family day? Sme tu pre vás!

ČO ROBÍME   >>   FOTOKÚTIK – FOTOBÚDKA | FAMILY DAY (Rodinný deň)

Fotokútik s neobmedzenou tlačou na family day

Rodinný deň – family day je akcia, ktorú organizujú spoločnosti pre svojich zamestnancov, zákazníkov a ich rodiny.
Pre návštevníkov býva pripravený celodenný program a fotobúdka je ideálny doplnok do takéhoto programu.
Veď kto by si nechcel odniesť vytlačenú fotografiu s členmi svojej rodiny alebo kolegami?
Hlavným dôvodom pre objednanie fotokútika na family day je však skutočnosť, že fotokútik je zábavná aktivita pre všetky vekové kategórie.
Fotokútik dáva možnosť odfotiť sa vo veselom, kreatívnom alebo aj klasickom štýle spolu s celou rodinou a vytvoriť tak dlhotrvajúce spomienky.
Samozrejmosťou je prispôsobenie fotokútika – výberom rekvizít a pozadia tematike vašej akcie. Máme v archíve tisícky rekvizít usporiadaných do viac ako 200 tematických sád z ktorých si môžete buď vybrať podľa vlastného uváženia alebo môžete nechať výber na nás.
Fotokútik prináša návštevníkom okamžitú radosť a potešenie, keďže fotografie a videá majú k dispozócii ihneď po odfotení jednak v tlačenej podobe, ale aj elektronicky. Digitálne verzie svojich fotiek a videí si môžu návštevníci rodinného dňa okamžite odoslať na svoj e-mail a následne ich zdieľať na svojich sociálnych sieťach.

Prenájom fotokútika od „FOTOKUTIK.SK“ je zábavnou a jednoduchou aktivitou, ktorá v rámci vášho „Family day“ vytvorí trvalé spomienky a zblíži rodiny vašich zamestnancov, prípadne zákazníkov.

Toto sú naše posledné fotenia na Family day akciách:

Oživte váš family day fotokútikom. Super zážitky, veselé rekvizity a rýchla tlač.